skip to the content skip to the sidebar

Co warto wiedzieć sprzedając lub kupując nieruchomość? :

Sprzedaż i zakup nieruchomości

Obrót nieruchomościami był, jest i będzie, a pośrednictwo w obrocie nieruchomościami odgrywa istotną rolę w tym procesie. Wiele osób decyduje się na zakup nieruchomości na rynku wtórnym. Czy warto więc skorzystać z usług pośrednika? Po co mi pośrednik ? - często zadajemy sobie pytanie.

W wypadku chęci zakupu, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości pomoc pośrednika może okazać się kluczowa. Dlaczego? Żeby nie dać się oszukać. Pułapek na tej drodze jest wiele.

Przede wszystkim biuro nieruchomości zadba o bezpieczeństwo całej transakcji. Trzeba sobie zdać sprawę z faktu, że wolny rynek nieruchomości wymusza dogłębne zapoznanie się ze stanem prawnym mieszkania domu czy działki. Zdecydowanie wymaga to specjalistycznej wiedzy. Konieczne jest zebranie odpowiednich dokumentów takich jak akty notarialne, postanowienia sądowe, wypisy z rejestru gruntów, mapki itp. Dlatego doświadczenie pośrednika w obrocie nieruchomościami jest niezbędne do właściwej oceny sytuacji.
Pomoc fachowca przyda się również przy negocjacji terminów, ceny i innych warunków oraz spisywaniu umowy przedwstępnej. W kwestii bezpieczeństwa finansowego transakcji pomoc pośrednika ma kluczowe znaczenie. Pozostaje jeszcze dopilnowanie wymeldowania osób, spotkanie z Notariuszem, przekazanie nieruchomości i kluczy, przepisanie umów na dostawy prądu, gazu i wody. O to zadbamy my, jako pośrednik.

Współpracując z biurem nieruchomości zaoszczędzimy czas, a niewykluczone że również pieniądze.


Pośrednik ma ugruntowaną wiedzę w zakresie obrotu nieruchomościami, jest bardzo dobrze zorientowany w realiach rynku nieruchomości, wie, co, gdzie i za ile się sprzedaje oraz wynajmuje. Nie tylko wskaże swojemu klientowi konkretną nieruchomość i ją zaprezentuje, ale również będzie potrafił doradzić i zagwarantować sprawne oraz bezpieczne przeprowadzenie całej transakcji.

Zresztą, zakres obowiązków precyzuje umowa o pośrednictwie.


Dlaczego dobreoferty.net?


Z usług portalu dobreoferty.net korzystają zarówno klienci, jak i biura nieruchomości. Zwiększa to skuteczność pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a współpraca biur zrzeszonych w tym systemie ma na celu najpełniejsze zaspokojenie potrzeb i oczekiwań klientów.

Dobreoferty.net to wysoka jakość w pośrednictwie i obrocie nieruchomościami. Portal ten daje możliwość dostępu do bogatej i sprawdzonej oferty nieruchomości.

Jeśli chcesz dobrze i skutecznie sprzedać swoją nieruchomość to wystarczy zgłosić się do jednego z naszych biur i podpisać umowę pośrednictwa. Twoja oferta trafi do pozostałych biur zrzeszonych w systemie i pojawi się na portalach internetowych związanych z nieruchomościami.

Dobreoferty.net to portal, który zapewnia klientowi odpowiednią i skuteczną reklamę jego nieruchomości, a także pomaga w sposób szybki i prosty wyszukać nieruchomość potrzebną do zakupu.


Skorzystaj z naszej oferty i oceń sam!